iduğ Petrol Ürünleri
Online Tahsilat Sistemi

İptal,İade ve Gizlilik Sözleşmesi

İptal İade Şartları

Online tahsilat sisteminden 3D veya sanal pos ile yapılan tahsilatlarda itiraz süresi 10 iş günüdür. Kart sahibi tarafından iade talebinde bulunulması halinde 7 iş günü içerisinde firmamız tarafından değerlendirme yapılarak müşteriye bilgi verilecektir.

Kişisel Bilgi Güvenliği

sanalpos.idug.com.tr müşterilerinden üyelik ve alışveriş sırasında alınan tüm kişisel bilgiler mevcut en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik sistemleriyle korunmakta, sadece yetki sahibi personel ve gerekli durumlarda kullanıcı onayı ile görüntülenebilecek bir ortamda saklanmaktadır. Bu bilgiler yalnızca Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. Banka, hesap numarası ve kredi kartı bilgileri firmamıza iletilmemekte ve bu bilgiler firmamız tarafından işlenmemektedir.

Kişisel bilgilerin kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir şekilde açıklanmaması, yayınlanmaması, üçüncü şahıslarla paylaşılmaması firmamız tarafından taahhüt ve garanti edilmiştir. sanalpos.idug.com.tr kişisel bilgilerin dışında genel kullanıcı bilgilerini kullanıcı onay verdiği takdirde; bilgilendirme, tanıtım, duyuru ve teklif amacıyla kullanma haklarını saklı tutar.

Ödeme Bilgileri Güvenliği

sanalpos.idug.com.tr bünyesinde oluşturulmuş olan online güvenlik departmanı; ilk kez alışveriş yapacak olan müşterilerimizin kimlik ve adres bilgilerinin kontrolünü yaparak, gerekli durumlarda müşterilerle telefonla irtibata geçerek kredi kartı sahtekarlığı gibi yasal olmayan kullanımları önlemek için önlem almaktadır. Ancak firmamızın kusuru olmaksızın gerçekleşebilecek olası bir kredi kartı sahtekarlığı durumunda firmamız sorumlu değildir. 
sanalpos.idug.com.tr 256bit güvenlik sertifikasına sahiptir. sanalpos.idug.com.tr  dan yapılan alışverişlerde verilen kredi kartı bilgileri siteden bağımsız olarak Globalsign tarafından sağlanan 256bit SSL şifreleme protokolü kullanılarak anlaşmalalı bankaların sistemine aktarılır ve banka tarafından sorgulama işlemi yapılır.Sorgulma sonucu anında müşteriye iletilir ve ödeme işlemi tamamlanır. Girilmiş olan kart bilgileri direk olarak bankaya iletilmekte; tüm işlemler müşteri ve banka arasında gerçekleşmektedir. Bu bilgiler hiçbir şekilde site tarafından görüntülenememekte ve kaydedilememektedir. 
Ödeme sayfasının sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi sayfanın SSL ile şifrelenerek güvenlik altına alındığını göstermektedir.

 

GÜVENLİK UYARISI

Kredi kartının çalınması, kaybolması veya izinsiz kullanıldığının fark edilmesi gibi durumlarda zaman kaybedilmeksizin kartın ait olduğu banka ile irtibata geçilmeli ve durum bildirilmelidir.
sanalpos.idug.com.tr tarafından tespit edilen kredi kartı sahtekârlığı durumlarında ilgili banka ve kart sahibi durum hakkında bilgilendirilmektedir.
İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde alışveriş yapılan sitenin adres ve telefon bilgilerinin doğruluğundan emin olunmalı, gerekirse sitedeki müşteri hizmetleri numarası aranarak doğrulama yapılmalıdır.

sanalpos.idug.com.tr

İş bu sözleşmeden doğabilecek tüm uyuşmazlıkların giderilmesinde İl merkez mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

 

Dikkat!

Eski versiyon bir Chrome kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir Firefox kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir IE kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir Opera kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir Safari kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

 
FİNANSBANK KREDİ KARTLARINA +3 TAKSİTLENDİRME YAPILMAKTADIR.
FİNANSBANK FIX KARTLARA  VEYA KART AİDATINA TABİ OLMAYAN KARTLARA + VERİLMEMEKTEDİR.

VAKIFBANK
BİREYSEL WORLD KARTLARA,  YAPIKREDİ BİREYSEL KREDİ KARTLARA VE YAPIKREDİ TİCARİ KREDİ KARTLARA + TAKSİT UYGULAMASI VARDIR.
VAKIFBANK BUSİNESS VE TİCARİ KREDİ KARTLARDA  + TAKSİT UYGULAMASI YOKTUR.


HALKBANKASI PARAF KARTLARDA + 2 TAKSİTLENDİRME MEVCUTTUR.


İŞBANKASI MAXIMUM KARTLARA 2+3 TAKSİT UYGULAMASI MEVCUTTUR.( 31.10.2019 TRH NE KADARDIR)


TEB BONUS KREDİ KARTLARI +2 TAKSİTLENDİRME YAPILMAKTADIR.

DENİZBANK BONUS KREDİ KARTLARINA  TAKSİTLENDİRME YAPILMAMAKTADIR.( SADECE FİZİKİ POSLARDA MEVCUTTUR)

GARANTİ BANKASI TAKSİT UYGULAMASI YOKTUR.  SADECE TEK ÇEKİM YAPILABİLİR.  ANCAK BANKA KAMPANYA YAPTI İSE +2 TAKSİT UYGULAMASINI MESAJ OLARAK BİLDİREBİLİR.

AKBANK AXESS KREDİ KARTLARA 3 TAKSİT YAPILMAKTADIR.( Ticari kartlarda %1 kom.uygulaması mevcuttur)